Časopis: Pivo, Bier and Ale

Časopis: Pivo, Bier and Ale

I když Česká republika patří mezi nepsané pivovarské velmoci, tak delší dobu postrádala periodikum věnované pivu a jeho spotřebitelům. Situace se však změnila s rokem 2011. 27. ledna vyšlo první číslo časopisu Pivo, Bier and Ale. Tento měsíčník, jak už název napovídá, se bude věnovat chmelovým nápojům nejen z České republiky, ale také zahraničním pivům, a to převážně z pivovarských mocností, kam kromě České republiky určitě patří: Německo, Belgie, Velká Británie, Nizozemí a aktivitou některých sládků už i USA. Časopis vydává společnost ROW s. r. o. a šéfredaktorem je Pavel Borowiec. Více o časopisu na stránkách WWW.PIVOBIERALE.CZ

Pokud se redakce časopisu Pivo, Bier and Ale bude držet kurzu udaného prvním číslem, tak lze každému, kdo se o pivo zajímá, odebírání tohoto měsíčníku jen doporučit. Chcete-li si rozšířit vědomosti ze světa ležáků, svrchně kvašených piv, belgických piv či anglických "Ale", neměli byste váhat ponořit se do stránek měsíčníku, který, jak se zdá, přispěje k renesanci piva jako jednoho z královských produktů naší civilizace.

Časopis Pivo, Bier and Ale se dá koupit pouze na vybraných místech, nebo si jej lze předplatit. Pivo, bier and Ale samozřejmě začal odebírat i bubenský pivovar, kde už pivovarský knihovník pro tento měsíčník rezervoval police ve sládkově knihovničce.


Tomáš Gabriel
Realizace: BestSite s.r.o., redakční systém CMS K2